339-1SURSYGW/S530-A2 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.339-1SURSYGW/S530-A2
Case : Rys.OL.339-1SURSYGW/S530-A2
LED THT; diffused; red/yellow-green; luminosity: 25-50mcd/16-32mcd; viewing angle: 30°; diode current: 25mA/60mA Wavelenght: 624-632nm/573-575nm; working voltage: 1,7-2,4V/1,7-2,4V
Parameters
| Manufacturer: | EVERLIGHT |
| Colour: | Red/Yellow-Green |
| Wavelength range: | 624nm ~ 632nm/573nm ~ 575nm |
| Brightness: | 25mcd ~ 50mcd/16mcd ~ 32mcd |
| Forward current: | 60mA |
| Viewing angle: | 70° |
| Forvard volatge range: | 1,7V ~ 2,4V/1,7V ~ 2,4V |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: 339-1SURSYGW/S530-A2 RoHS
Case style: Rys.OL.339-1SURSYGW/S530-A2
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2173 | 0,1198 | 0,0793 | 0,0660 | 0,0620 |
Manufacturer:: EVERSPIN
Manufacturer part number: 339-1SURSYGW/S530-A2
Case style: Rys.OL.339-1SURSYGW/S530-A2
External warehouse:
9075 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0744 |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: 339-1SURSYGW/S530-A2
Case style: Rys.OL.339-1SURSYGW/S530-A2
External warehouse:
12500 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0677 |
| Manufacturer: | EVERLIGHT |
| Colour: | Red/Yellow-Green |
| Wavelength range: | 624nm ~ 632nm/573nm ~ 575nm |
| Brightness: | 25mcd ~ 50mcd/16mcd ~ 32mcd |
| Forward current: | 60mA |
| Viewing angle: | 70° |
| Forvard volatge range: | 1,7V ~ 2,4V/1,7V ~ 2,4V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | THT |
| Diameter: | 5mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols