LTST-C150KGKT Lite-On
Symbol Micros:
OL.LTST-C150KGKT
Case : Rys.OLS.06w
LED SMD 1206; green; 18~71mcd; 571nm; 30mA; 130°; 2.0V; -55~+85°C; transparent
Parameters
| Mounting: | SMD |
| Colour: | Green |
| Brightness: | 18~71mcd |
| Wavelength (nm): | 571nm |
| Forward current: | 30mA |
| Viewing angle: | 130° |
| Forvard volatge [UF]: | 2,0V |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: LTST-C150KGKT RoHS
Case style: Rys.OLS.06w
Datasheet
In stock:
75 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1165 | 0,0446 | 0,0251 | 0,0207 | 0,0194 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: LTST-C150KGKT RoHS
Case style: Rys.OLS.06w
Datasheet
In stock:
1000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1165 | 0,0446 | 0,0251 | 0,0207 | 0,0194 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: LTST-C150KGKT
Case style: Rys.OLS.06w
External warehouse:
51300 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0281 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: LTST-C150KGKT
Case style: Rys.OLS.06w
External warehouse:
33000 pcs.
| Quantity of pcs. | 6000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0218 |
| Mounting: | SMD |
| Colour: | Green |
| Brightness: | 18~71mcd |
| Wavelength (nm): | 571nm |
| Forward current: | 30mA |
| Viewing angle: | 130° |
| Forvard volatge [UF]: | 2,0V |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 85°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols