OLB.5wk011 WENRUN
Symbol Micros:
OLB.5wk011
Case : Rys.OLB.5wk011
LED; THT; 5mm; white; 11000mcd; 20mA; 15°; 3.2~3.8V; -30~+85°C; waterclear equivalent: LL-504WC-W2-2CC
Parameters
| Colour: | White |
| Brightness: | 11000mcd |
| Forward current: | 20mA |
| Viewing angle: | 15° |
| Forvard volatge range: | 3,2~3,8V |
| Chromatic coordinates: | x:0.28; y:0.28 |
| Operating temperature (range): | -30°C ~ 85°C |
| Colour: | White |
| Brightness: | 11000mcd |
| Forward current: | 20mA |
| Viewing angle: | 15° |
| Forvard volatge range: | 3,2~3,8V |
| Chromatic coordinates: | x:0.28; y:0.28 |
| Operating temperature (range): | -30°C ~ 85°C |
| Mounting: | THT |
| Diameter: | 5mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols