OLB-D10-230V-AC
Symbol Micros: OLB-D10-230V-AC
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLB-D10-230V-AC
LED blue; concave; average hole. mounting: 13mm; 230VAC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44
Parameters
Operating voltage: 230V
Diameter [m]: 10mm
LED colours: Blue
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm
Type of indicator: Concave
In stock:
3 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 30+ 100+
Add to comparison tool
Packaging:
10
Operating voltage: 230V
Diameter [m]: 10mm
LED colours: Blue
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm