LL-R3528WC-W2-1D LuckyLight
Symbol Micros:
OLB.LL-R3528WC-W2-1D
Case : Rys.OLB.LL-R3528WC-W2-1D
LED 3528 (PLCC2) white; luminosity: 2000-2500mcd; viewing angle: 120°; led current: 25mA Colour temperatura: 5000-6500K; operating voltage: 2,8-3,6V
Parameters
| Manufacturer: | LUCKYLIGHT |
| Diode type: | LED |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 3528 |
| LED colours: | White |
| Brightness: | 2000mcd ~ 2500mcd |
| Viewing angle: | 120° |
Manufacturer:: LUCKY LIGHT
Manufacturer part number: LL-R3528WC-W2-1D RoHS
Case style: Rys.OLB.LL-R3528WC-W2-1D
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1516 | 0,0718 | 0,0400 | 0,0304 | 0,0275 |
| Manufacturer: | LUCKYLIGHT |
| Diode type: | LED |
| Mounting: | SMD |
| Case: | 3528 |
| LED colours: | White |
| Brightness: | 2000mcd ~ 2500mcd |
| Viewing angle: | 120° |
| LED diode current: | 25mA |
| Nominal voltage: | 2,8V ~ 3,6V |
| Colour temperature (range): | 5000K ~ 6500K |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 80°C |
| Chromatic coordinates: | X: 0,31; Y: 0,32 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols