LTW-5630AQL50 LITE-ON
Symbol Micros:
OLB.LTW-5630AQL50
Case : Rys.OLB.LTW-5630AQL50
Colour: white; Brightness: 36,5lm ~ 54,5lm; Diode current: 200mA; Forward voltage: 2,8V ~3,3V; Colour temperature: 5000K
Parameters
| Mounting: | SMD |
| Colour: | White |
| Brightness: | 36,5lm ~ 54,5lm |
| Forward current: | 200mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge range: | 2,8V ~3,3V |
| Colour temperature: | 5000K |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: LTW-5630AQL50 RoHS
Case style: Rys.OLB.LTW-5630AQL50
In stock:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2136 | 0,1182 | 0,0784 | 0,0655 | 0,0610 |
| Mounting: | SMD |
| Colour: | White |
| Brightness: | 36,5lm ~ 54,5lm |
| Forward current: | 200mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge range: | 2,8V ~3,3V |
| Colour temperature: | 5000K |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Chromatic coordinates: | x: 0,408; y: 0,392 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols