LTW-5630AQL57 LITE-ON
Symbol Micros:
OLB.LTW-5630AQL57
Case : Rys.OLB.LTW-5630AQL57
Colour: white; Brightness: 36,5lm ~ 54,5lm; Diode current: 200mA; Forward voltage: 2,8V ~3,3V; Colour temperature: 5700K
Parameters
| Mounting: | SMD |
| Colour: | White |
| Brightness: | 36,5lm ~ 54,5lm |
| Forward current: | 200mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge range: | 2,8V ~3,3V |
| Colour temperature: | 5700K |
| Mounting: | SMD |
| Colour: | White |
| Brightness: | 36,5lm ~ 54,5lm |
| Forward current: | 200mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge range: | 2,8V ~3,3V |
| Colour temperature: | 5700K |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Chromatic coordinates: | x: 0,434; y: 0,403 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols