V213W-W2-1C-Y Lucky light
Symbol Micros:
OLBS.50w1700
Case : Rys.OLS.2810w
LED SMD2810; white; 5~5.5lm; 30mA; 120°; 2.8~3.4V; -40°C~85°C; waterclear; sideview
Parameters
| Mounting: | SMD |
| Colour: | White |
| Brightness: | 5~5,5lm |
| Forward current: | 30mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge range: | 2,8~3,4V |
| Colour temperature: | 6500K |
Manufacturer:: LUCKY LIGHT
Manufacturer part number: V213W-W2-1C-Y RoHS
Case style: Rys.OLS.2810w
In stock:
8000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2621 | 0,1386 | 0,1074 | 0,0992 | 0,0949 |
Manufacturer:: LUCKY LIGHT
Manufacturer part number: V213W-W2-1C-Y RoHS
Case style: Rys.OLS.2810w
In stock:
1890 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3022 | 0,1674 | 0,1107 | 0,0923 | 0,0867 |
Manufacturer:: LUCKY LIGHT
Manufacturer part number: V213W-W2-1C-Y RoHS
Case style: Rys.OLS.2810w
In stock:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3046 | 0,1688 | 0,1122 | 0,0935 | 0,0871 |
| Mounting: | SMD |
| Colour: | White |
| Brightness: | 5~5,5lm |
| Forward current: | 30mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge range: | 2,8~3,4V |
| Colour temperature: | 6500K |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols