OSNR5134A OPTOSUPPLY
Symbol Micros:
OLC.OSNR5134A
Case : Rys.OLC.OSNR5134A
LED THT; diffused; red; luminosity: 10-15mcd; viewing angle: 30°; current voltage: 30mA Wavelenght: 630-650nm; working voltage: 1,8-2,4V
Parameters
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Colour: | Red |
| Wavelength range: | 630nm ~ 650nm |
| Brightness: | 10mcd ~ 15mcd |
| Forward current: | 30mA |
| Viewing angle: | 30° |
| Forvard volatge range: | 1,8V ~ 2,4V |
Manufacturer:: OPTOSUPPLY
Manufacturer part number: OSNR5134A RoHS
Case style: Rys.OLC.OSNR5134A
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1854 | 0,0876 | 0,0490 | 0,0370 | 0,0337 |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Colour: | Red |
| Wavelength range: | 630nm ~ 650nm |
| Brightness: | 10mcd ~ 15mcd |
| Forward current: | 30mA |
| Viewing angle: | 30° |
| Forvard volatge range: | 1,8V ~ 2,4V |
| Operating temperature (range): | -30°C ~ 85°C |
| Mounting: | THT |
| Diameter: | 5mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols