OLG-D5-24V-AC/DC
Symbol Micros: OLG-D5-24V-AC/DC
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLG-D5-24V-AC/DC
LED green; concave; Average hole. mounting: 11mm; 24VAC / DC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44
Parameters
Operating voltage: 24V
Diameter [m]: 5mm
LED colours: Green
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm
Type of indicator: Concave
Item available on request
Operating voltage: 24V
Diameter [m]: 5mm
LED colours: Green
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm