OLO-D10-230V-AC
Symbol Micros: OLO-D10-230V-AC
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLO-D10-230V-AC
LED pomarac; concave; Average hole. mounting: 13mm; 230VAC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44
Parameters
Operating voltage: 230V
Diameter [m]: 10mm
Leads: Wires
Cable length: 300mm
Type of indicator: Concave
In stock:
6 pcs.
Quantity of pcs. 2+ 10+ 50+ 200+ 1000+
10
Operating voltage: 230V
Diameter [m]: 10mm
Leads: Wires
Cable length: 300mm