OLO-D10-24V-AC/DC
Symbol Micros: OLO-D10-24V-AC/DC
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLO-D10-24V-AC/DC
LED pomarac; concave; Average hole. mounting: 13mm; 24VAC / DC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44
Parameters
Operating voltage: 24V
Diameter [m]: 10mm
Leads: Wires
Cable length: 300mm
Type of indicator: Concave
In stock:
4 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 30+ 100+
10
Operating voltage: 24V
Diameter [m]: 10mm
Leads: Wires
Cable length: 300mm