RF-W3S198TS-A41 REFOND
Symbol Micros:
OLRGB.RF-W3S198TS-A41
Case : Rys.OLRGB.RF-W3S198TS-A41
LED SMD 0606 RGB; luminosity: 35-100mcd/60-200mcd/260-900mcd; diode current: 20mA Wavelenght: 625-635nm/515-525nm465-475nm; viewing angle: 140°; operating voltage: 1,8-2,4V/3-3,4V/3-3,4V
Parameters
| Mounting: | SMD |
| Colour: | RGB |
| Wavelength range: | 625nm ~ 635nm/515-525nm465-475nm |
| Forward current: | 20mA |
| Viewing angle: | 140° |
| Forvard volatge range: | 1,8V ~ 2,4V/3V ~ 3,4V/3V ~ 3,4V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Manufacturer:: REFOND
Manufacturer part number: RF-W3S198TS-A41 RoHS
Case style: Rys.OLRGB.RF-W3S198TS-A41
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2191 | 0,0874 | 0,0506 | 0,0422 | 0,0398 |
| Mounting: | SMD |
| Colour: | RGB |
| Wavelength range: | 625nm ~ 635nm/515-525nm465-475nm |
| Forward current: | 20mA |
| Viewing angle: | 140° |
| Forvard volatge range: | 1,8V ~ 2,4V/3V ~ 3,4V/3V ~ 3,4V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Case: | 0606 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols