OLT.ZX-10.4
Symbol Micros: OLT.ZX-10.4
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLT.ZX-10.4
Set of X-type connectors for RGB LED strips with SMD 5050 LEDs (PLCC6) direct tape-to-tape fastening; 4 pins; tape width 10mm;
Parameters
LED tape type: RGB
Connector type: X
Length [m]: 0mm
Width [m]: 10mm
IP rating: IP20
Manufacturer:: BRN-LED Manufacturer part number:   Case style: Rys.OLT.ZX-10.4
In stock:
37 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 5+ 20+ 100+ 500+
Add to comparison tool
Stock available
Until stock lasts
Packaging:
100
LED tape type: RGB
Connector type: X
Length [m]: 0mm
Width [m]: 10mm
IP rating: IP20
Detailed description
Komplet złącz typu X do taśm LED RGB z diodami LED SMD 5050 (PLCC6)
  • bezpośrednie mocowanie taśma-taśma;
  • 4 piny;
  • szerokość taśmy 10mm;