OLW-D10-230V-AC
Symbol Micros: OLW-D10-230V-AC
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLW-D10-230V-AC
LED white; concave; Average hole. mounting: 13mm; 230V AC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44
Parameters
Operating voltage: 230V
Diameter [m]: 10mm
LED colours: White
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm
Type of indicator: Concave
In stock:
6 pcs.
Quantity of pcs. 2+ 10+ 50+ 200+ 1000+
Add to comparison tool
Stock available
Until stock lasts
Packaging:
10
Operating voltage: 230V
Diameter [m]: 10mm
LED colours: White
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm