OLW-D5-24V-AC/DC
Symbol Micros: OLW-D5-24V-AC/DC
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLW-D5-24V-AC/DC
LED white; concave; Average hole. mounting: 11mm; 24V AC / DC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44
Parameters
Operating voltage: 24V
Diameter [m]: 5mm
LED colours: White
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm
Type of indicator: Concave
In stock:
1 pcs.
Quantity of pcs. 1+
Add to comparison tool
Stock available
Until stock lasts
Packaging:
1
In stock:
9 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 30+ 100+
Add to comparison tool
Stock available
Until stock lasts
Packaging:
10
Operating voltage: 24V
Diameter [m]: 5mm
LED colours: White
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm