OLY-D10-220V-DC
Symbol Micros: OLY-D10-220V-DC
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLY-D10-220V-DC
LED yellow; concave; Average hole. mounting: 13mm; 220VDC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44
Parameters
Operating voltage: 220V
Diameter [m]: 10mm
LED colours: Yellow
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm
Type of indicator: Concave
In stock:
1 pcs.
Quantity of pcs. 1+
Add to comparison tool
Stock available
Until stock lasts
Packaging:
1
In stock:
9 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 50+ 200+
Add to comparison tool
Stock available
Until stock lasts
Packaging:
10
Operating voltage: 220V
Diameter [m]: 10mm
LED colours: Yellow
Body plating: ABS material
Leads: Wires
Cable length: 300mm