OLY-D5-230V-AC
Symbol Micros: OLY-D5-230V-AC
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLY-D5-230V-AC
LED yellow; concave; Average hole. mounting: 11mm; 230V AC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44
Parameters
Operating voltage: 230V
Diameter [m]: 5mm
Leads: Wires
Cable length: 300mm
Type of indicator: Concave
In stock:
10 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 50+ 200+
10
Operating voltage: 230V
Diameter [m]: 5mm
Leads: Wires
Cable length: 300mm