OLY-D5-24V-AC/DC
Symbol Micros: OLY-D5-24V-AC/DC
Contractor Symbol:
Case : Rys.OLY-D5-24V-AC/DC
LED yellow; concave; Average hole. mounting: 11mm; 24V AC / DC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44
Parameters
Operating voltage: 24V
Diameter [m]: 5mm
Leads: Wires
Cable length: 300mm
Type of indicator: Concave
In stock:
6 pcs.
Quantity of pcs. 3+ 10+ 50+ 200+ 1000+
10
Operating voltage: 24V
Diameter [m]: 5mm
Leads: Wires
Cable length: 300mm