4N25 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OO4N25
Case : PDIP06
Single-Channel CTR 20% Vce 30V Uiso 5,3kV Replacement: LTV4N25
Parameters
| CTR: | 20% |
| Case: | PDIP06 |
| Output type: | Transistor with Base |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
| Output voltage [V]: | 30V |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: 4N25 RoHS
Case style: PDIP06
In stock:
636 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 15+ | 65+ | 325+ | 1625+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3533 | 0,2092 | 0,1618 | 0,1427 | 0,1362 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 4N25
Case style: PDIP06
External warehouse:
1550 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1745 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 4N25
Case style: PDIP06
External warehouse:
12731 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1362 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 4N25
Case style: PDIP06
External warehouse:
1100 pcs.
| Quantity of pcs. | 50+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1488 |
| CTR: | 20% |
| Case: | PDIP06 |
| Output type: | Transistor with Base |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
| Output voltage [V]: | 30V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols