EL3H7(C)(TA)-VG Everlight Electronics Co Ltd
Symbol Micros:
OOEL3h7cta-vg EVL
Case : SSOP04
OPTOISOLATOR 3.75KV; 200%~400%; 80V; 50mA; 200mV; -55°C~110°C; TRANS 4-SSOP
Parameters
| CTR: | 200-400% |
| Case: | SSOP04 |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 80V |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: EL3H7(C)(TA)-VG RoHS
Case style: SSOP04 t/r
Datasheet
In stock:
500 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2638 | 0,1329 | 0,0801 | 0,0634 | 0,0584 |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: EL3H7(C)(TA)-VG
Case style: SSOP04
External warehouse:
6000 pcs.
| Quantity of pcs. | 6000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0796 |
Manufacturer:: EVERSPIN
Manufacturer part number: EL3H7(C)(TA)-VG
Case style: SSOP04
External warehouse:
2625 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1054 |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: EL3H7(C)(TA)-VG
Case style: SSOP04
External warehouse:
42000 pcs.
| Quantity of pcs. | 6000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0654 |
| CTR: | 200-400% |
| Case: | SSOP04 |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 80V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols