HCNR200-300E Avago
Symbol Micros:
OOHCNr200-300e
Case : PDIP08smd
Single-Channel High-Linearity CTR 0.25-0.75% Uiso 5kV Linear Photovoltaic HCNR200-500E(T&R)
Parameters
| CTR: | 0,25%~0,75% |
| Case: | PDIP08smd |
| Output type: | Linear Photovoltaic |
| Insulation breakdown voltage: | 5000V |
| Output voltage [V]: | 30V |
Manufacturer:: AVAGO
Manufacturer part number: HCNR200-500E RoHS
Case style: PDIP08smd
Datasheet
In stock:
80 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 2,2900 | 1,8188 | 1,6445 | 1,5550 | 1,5267 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCNR200-300E
Case style: PDIP08smd
External warehouse:
133 pcs.
| Quantity of pcs. | 7+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 2,4988 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCNR200-300E
Case style: PDIP08smd
External warehouse:
7192 pcs.
| Quantity of pcs. | 210+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,7341 |
| CTR: | 0,25%~0,75% |
| Case: | PDIP08smd |
| Output type: | Linear Photovoltaic |
| Insulation breakdown voltage: | 5000V |
| Output voltage [V]: | 30V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols