HCNW2611-300E
Symbol Micros:
OOHCNw2611-300e
Case : PDIP08smd 0.4"
Single-Channel Uiso 5,0kV
Parameters
| CTR: | N/A |
| Case: | PDIP08smd 0.4" |
| Output type: | Open Collector |
| Insulation breakdown voltage: | 5000V |
| Output voltage [V]: | 5,5V |
Manufacturer:: AVAGO
Manufacturer part number: HCNW2611-500E RoHS
Case style: PDIP08smd 0.4"
Datasheet
In stock:
80 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 3,2230 | 2,6552 | 2,4385 | 2,3277 | 2,3018 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCNW2611-500E
Case style: PDIP08smd 0.4"
External warehouse:
850 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 2,3018 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCNW2611-500E
Case style: PDIP08smd 0.4"
External warehouse:
135187 pcs.
| Quantity of pcs. | 750+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 2,3018 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCNW2611-300E
Case style: PDIP08smd 0.4"
External warehouse:
491 pcs.
| Quantity of pcs. | 252+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 2,3018 |
| CTR: | N/A |
| Case: | PDIP08smd 0.4" |
| Output type: | Open Collector |
| Insulation breakdown voltage: | 5000V |
| Output voltage [V]: | 5,5V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols