HCPL-0611 smd
Symbol Micros:
OOHCPl0611
Case : SOP08
Single-Channel Uiso 3,75kV 10Mbd CMR 15kV/us Iout 50mA HCPL-0611-000E ; HCPL-0611-500E(for 1500pcs/reel)
Parameters
| CTR: | N/A |
| Case: | SOP08 |
| Output type: | Open Collector |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 5,5V |
Manufacturer:: AVAGO
Manufacturer part number: HCPL-0611-500E RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
400 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,7614 | 1,3954 | 1,1900 | 1,0909 | 1,0366 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCPL-0611-000E
Case style: SOP08
External warehouse:
660 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0925 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCPL-0611-000E
Case style: SOP08
External warehouse:
8700 pcs.
| Quantity of pcs. | 400+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0366 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCPL-0611-50RE
Case style: SOP08
External warehouse:
7500 pcs.
| Quantity of pcs. | 1500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0366 |
| CTR: | N/A |
| Case: | SOP08 |
| Output type: | Open Collector |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 5,5V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols