HCPL-315J
Symbol Micros:
OOHCPl315j
Case : SOP16
Single Uiso 3,75kV Iout 400mA Photo IC
Parameters
| CTR: | N/A |
| Case: | SOP16 |
| Output type: | Photo IC |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 30V |
Manufacturer:: AVAGO
Manufacturer part number: HCPL-315J-500E RoHS
Case style: SOP16t/r
Datasheet
In stock:
50 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 3,8933 | 3,4734 | 3,2214 | 3,0582 | 2,9952 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCPL-315J-500E
Case style: SOP16
External warehouse:
19550 pcs.
| Quantity of pcs. | 850+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 2,9952 |
Manufacturer:: BROADCOM
Manufacturer part number: HCPL-315J-000E
Case style: SOP16
External warehouse:
4536 pcs.
| Quantity of pcs. | 135+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 2,9952 |
| CTR: | N/A |
| Case: | SOP16 |
| Output type: | Photo IC |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 30V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols