ILD217T
Symbol Micros:
OOILD217t
Case : SOP08
Optocoupler DC-IN 2-CH Transistor DC-OUT 8-Pin SOIC
Parameters
| CTR: | 100% |
| Case: | SOP08 |
| Output type: | Transistor |
| Output current [A]: | 0A |
| Insulation breakdown voltage: | 4000V |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: ILD217T
Case style: SOP08
External warehouse:
4325 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3947 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: ILD217T
Case style: SOP08
External warehouse:
8000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3414 |
Item in delivery
Estimated date:
2026-06-12
Quantity of pcs.: 500
| CTR: | 100% |
| Case: | SOP08 |
| Output type: | Transistor |
| Output current [A]: | 0A |
| Insulation breakdown voltage: | 4000V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols