LTH301-07
Symbol Micros:
OOLTH301-07
Case : Rys31.1a
Photocoupler gap:5mm; Vout 30V; If 20mA; Ic 1mA; -25°C~85°C; Phototransistor;
Parameters
| Manufacturer: | LITEON |
| Number of channels: | 1 |
| Output type: | Phototransistor |
| Forward current: | 20mA |
| Collector current [Ic]: | 1mA |
| Output voltage [V]: | 30V |
| Operating temperature (range): | -25°C ~ 85°C |
Manufacturer:: import
Manufacturer part number: LTH-301-07
Case style: Rys31.1a
External warehouse:
40 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5185 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: LTH-301-07
Case style: Rys31.1a
External warehouse:
1108 pcs.
| Quantity of pcs. | 750+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2140 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: LTH301-07
Case style: Rys31.1a
External warehouse:
5050 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2144 |
| Manufacturer: | LITEON |
| Number of channels: | 1 |
| Output type: | Phototransistor |
| Forward current: | 20mA |
| Collector current [Ic]: | 1mA |
| Output voltage [V]: | 30V |
| Operating temperature (range): | -25°C ~ 85°C |
| Slot width: | 5mm |
| Case: | Rys.31.1a |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols