PC355NJ0000F
Symbol Micros:
OOPC355nj
Case : MiniFlatPack4
Optocoupler DC-IN 1-CH Darlington DC-OUT 4-Pin Mini-Flat
Parameters
| CTR: | 600,00% |
| Case: | MiniFlatPack4 |
| Output type: | Photodarlington |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 35V |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC355NJ0000F RoHS
Case style: MiniFlatPack4
Datasheet
In stock:
5538 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4950 | 0,2993 | 0,2303 | 0,2079 | 0,1977 |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC355NJ0000F RoHS
Case style: MiniFlatPack4
Datasheet
In stock:
542 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4950 | 0,2993 | 0,2303 | 0,2079 | 0,1977 |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC355NJ0000F
Case style: MiniFlatPack4
External warehouse:
2809 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5183 |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC355NJ0000F
Case style: MiniFlatPack4
External warehouse:
24275 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1977 |
| CTR: | 600,00% |
| Case: | MiniFlatPack4 |
| Output type: | Photodarlington |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 35V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols