PC357N3J000F
Symbol Micros:
OOPC357n3j
Case : SOP04
Single CTR 200-400% Vce 80V Uiso 3,75kV NPN Phototransistor PC357N3J0000F
Parameters
| CTR: | 200%~400% |
| Case: | SOP04 |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 80V |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC357N3J000F RoHS
Case style: SOP04 t/r
Datasheet
In stock:
120 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3486 | 0,1927 | 0,1515 | 0,1404 | 0,1345 |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC357N3J000F RoHS
Case style: SOIC04t/r
Datasheet
In stock:
248 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3486 | 0,1927 | 0,1515 | 0,1404 | 0,1345 |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC357N3J000F RoHS
Case style: SOIC04t/r
Datasheet
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3439 | 0,1889 | 0,1486 | 0,1376 | 0,1319 |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC357N3J000F
Case style: SOP04
External warehouse:
48725 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1345 |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC357N3J000F
Case style: SOP04
External warehouse:
13500 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1345 |
Manufacturer:: Sharp
Manufacturer part number: PC357N3J000F
Case style: SOP04
External warehouse:
10 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1345 |
| CTR: | 200%~400% |
| Case: | SOP04 |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
| Output voltage [V]: | 80V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols