SFH610A-2
Symbol Micros:
OOSFH610A-2
Case : PDIP04
Single-Channel CTR 63-125% Vce 70V Uiso 5,3kV NPN Phototransistor SFH610A-2X001
Parameters
| CTR: | 63-125% |
| Case: | PDIP04 |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
| Output voltage [V]: | 70V |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH610A-2 RoHS
Case style: PDIP04
Datasheet
In stock:
98 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 15+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4546 | 0,2520 | 0,1993 | 0,1877 | 0,1818 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH610A-2
Case style: PDIP04
External warehouse:
3350 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1975 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH610A-2
Case style: PDIP04
External warehouse:
14565 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1818 |
| CTR: | 63-125% |
| Case: | PDIP04 |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
| Output voltage [V]: | 70V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols