SFH617A-2
Symbol Micros:
OOSFH617A-2
Case : PDIP04
CTR 63-125%
Parameters
| CTR: | 63-125% |
| Case: | PDIP04 |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
| Output voltage [V]: | 70V |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH617A-2 RoHS
Case style: PDIP04
Datasheet
In stock:
115 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3325 | 0,1830 | 0,1439 | 0,1333 | 0,1278 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH617A-2X006
Case style: PDIP04
External warehouse:
3300 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1278 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH617A-2
Case style: PDIP04
External warehouse:
1825 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1552 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH617A-2X006
Case style: PDIP04
External warehouse:
3400 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1278 |
| CTR: | 63-125% |
| Case: | PDIP04 |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
| Output voltage [V]: | 70V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols