SFH6186-5T
Symbol Micros:
OOSFH6186-5
Case : PDIP04smd
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor DC-OUT 4-Pin PDIP SMD
Parameters
| CTR: | 250%~500% |
| Case: | PDIP04smd |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
| Output voltage [V]: | 55V |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH6186-5T RoHS
Case style: PDIP04smd
Datasheet
In stock:
100 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4572 | 0,2522 | 0,1977 | 0,1831 | 0,1756 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH6186-5T
Case style: PDIP04smd
External warehouse:
7000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1835 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SFH6186-5T
Case style: PDIP04smd
External warehouse:
92000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1950 |
| CTR: | 250%~500% |
| Case: | PDIP04smd |
| Output type: | NPN Phototransistor |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
| Output voltage [V]: | 55V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols