TCLT1002 Vishay
Symbol Micros:
OOTCLT1002
Case : SOP04
Single Channel CTR 63-125% Vce 70V Uiso 5kV Transistor
Parameters
| CTR: | 63-125% |
| Case: | SOP04 |
| Output type: | Transistor |
| Insulation breakdown voltage: | 5000V |
| Output voltage [V]: | 70V |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: TCLT1002
Case style: SOP04
External warehouse:
2875 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1793 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: TCLT1002
Case style: SOP04
External warehouse:
63000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1350 |
| CTR: | 63-125% |
| Case: | SOP04 |
| Output type: | Transistor |
| Insulation breakdown voltage: | 5000V |
| Output voltage [V]: | 70V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols