TLP265J
Symbol Micros:
OOTLP265j
Case : SOP04
Ift= 10mA; Vdrm= 600V; Ifo= 70mA; Uiso=3750V TLP265J(E(T, TLP265J(TPL,E(T, TLP265J(TPR,E(T
Parameters
| Output current [A]: | 10mA |
| Case: | SOP04 |
| Input current: | 70mA |
| Power-off voltage: | 600V |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
Manufacturer:: Toshiba
Manufacturer part number: TLP265J(E(T RoHS
Case style: SOP04
Datasheet
In stock:
5 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 30+ | 90+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6453 | 0,4074 | 0,3415 | 0,3062 | 0,2897 |
Manufacturer:: Toshiba
Manufacturer part number: TLP265J(TPL,E(T RoHS
Case style: SOP04 t/r
Datasheet
In stock:
50 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6453 | 0,4074 | 0,3227 | 0,2944 | 0,2803 |
Manufacturer:: Toshiba
Manufacturer part number: TLP265J(TPR,E(T
Case style: SOP04
External warehouse:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2897 |
Manufacturer:: Toshiba
Manufacturer part number: TLP265J(E(T
Case style: SOP04
External warehouse:
2625 pcs.
| Quantity of pcs. | 1500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2897 |
Manufacturer:: Toshiba
Manufacturer part number: TLP265J(E(T
Case style: SOP04
External warehouse:
2500 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2897 |
| Output current [A]: | 10mA |
| Case: | SOP04 |
| Input current: | 70mA |
| Power-off voltage: | 600V |
| Insulation breakdown voltage: | 3750V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols