TSOP34833
Symbol Micros:
OOTSOP34833
Case : Rys.TSOP34833
IR receiver; frequency: 33kHz;
Parameters
| Manufacturer: | VISHAY |
| Viewing angle: | 45° |
| Sensing distance: | 45m |
| Carrier frequency: | 33kHz |
| Supply current: | 350uA |
| Supply voltage range: | 2,5V~5,5V |
| Operating temperature (range): | -25°C ~ 85°C |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: TSOP34833 RoHS
Case style: Rys.TSOP34833
Datasheet
In stock:
90 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 5+ | 20+ | 90+ | 360+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6925 | 0,5159 | 0,3816 | 0,3227 | 0,3015 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: TSOP34833
Case style: Rys.TSOP34833
External warehouse:
4320 pcs.
| Quantity of pcs. | 2160+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3015 |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Viewing angle: | 45° |
| Sensing distance: | 45m |
| Carrier frequency: | 33kHz |
| Supply current: | 350uA |
| Supply voltage range: | 2,5V~5,5V |
| Operating temperature (range): | -25°C ~ 85°C |
| Mounting: | THT |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols