TSOP36336TT Vishay Semiconductor Opto Division
Symbol Micros:
OOTSOP36336tt
Case : Rys.TSOP36336
SENSOR REMOTE REC 36.0KHZ 45M
Parameters
| Manufacturer: | VISHAY |
| Viewing angle: | 100° |
| Sensing distance: | 45m |
| Carrier frequency: | 36kHz |
| Supply current: | 350uA |
| Supply voltage range: | 2,5V~5,5V |
| Operating temperature (range): | -25°C ~ 85°C |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: TSOP36336TT RoHS
Case style: Rys.TSOP36336
Datasheet
In stock:
30 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0529 | 0,7726 | 0,6195 | 0,5324 | 0,5017 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: TSOP36336TT
Case style: Rys.TSOP36336
External warehouse:
7140 pcs.
| Quantity of pcs. | 1190+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5017 |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Viewing angle: | 100° |
| Sensing distance: | 45m |
| Carrier frequency: | 36kHz |
| Supply current: | 350uA |
| Supply voltage range: | 2,5V~5,5V |
| Operating temperature (range): | -25°C ~ 85°C |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols