MOC3022 LITEON
Symbol Micros:
ORMOC3022 LTN
Case : PDIP06
Ift= 10mA; Vdrm= 400V; Ifo= 60mA; Uiso=5300V;
Parameters
| Output current [A]: | 10mA |
| Case: | PDIP06 |
| Input current: | 60mA |
| Power-off voltage: | 400V |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: MOC3022 RoHS
Case style: PDIP06
Datasheet
In stock:
440 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 15+ | 65+ | 390+ | 1950+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3297 | 0,1957 | 0,1514 | 0,1326 | 0,1272 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: MOC3022
Case style: PDIP06
External warehouse:
1010 pcs.
| Quantity of pcs. | 780+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1491 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: MOC3022
Case style: PDIP06
External warehouse:
1140 pcs.
| Quantity of pcs. | 845+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1454 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: MOC3022
Case style: PDIP06
External warehouse:
5200 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1597 |
| Output current [A]: | 10mA |
| Case: | PDIP06 |
| Input current: | 60mA |
| Power-off voltage: | 400V |
| Insulation breakdown voltage: | 5300V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols