4104014TR-32-H7G ALS-LED
Symbol Micros:
OWQ.4104014TR-32-H7G
Case : Rys.OWQ.4104014TR-32-H7G
LED display 0,4" ;dimensions: 40,4x16mm; 4-character alphanumeric; red Luminance: 200-225mcd; wavelenght: 620-630m; operating current: 20mA; current voltage: 1,7-2,4V
Parameters
| Brightness: | 200mcd ~ 225mcd |
| Height [mm]: | 10,16mm |
| Manufacturer: | ALS-LED |
| Backlight colour: | Red |
| Forward current: | 20mA |
| Characteristic: | Common anode |
| Forvard volatge range: | 1,7V ~ 2,4V |
| Brightness: | 200mcd ~ 225mcd |
| Height [mm]: | 10,16mm |
| Manufacturer: | ALS-LED |
| Backlight colour: | Red |
| Forward current: | 20mA |
| Characteristic: | Common anode |
| Forvard volatge range: | 1,7V ~ 2,4V |
| Wavelength range: | 620nm ~ 630nm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols