AQY214EHAT SSR PhotoMOS
Symbol Micros:
P AQY214EHAT
Case : DIP04smd
400V; 120mA; SPST; 6,4 x 4,78 x 2,9 mm PCB
Parameters
| Contacts configuration: | SPST |
| Coil voltage type [AC, DC]: | DC |
| Mounting: | PCB |
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Dimensions: | 6,4 x 4,78 x 2,9 mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Manufacturer:: Panasonic
Manufacturer part number: AQY214EHAX RoHS
Case style: DIP04smd
Datasheet
In stock:
337 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,7572 | 1,3921 | 1,1872 | 1,0883 | 1,0341 |
Manufacturer:: Panasonic
Manufacturer part number: AQY214EHAT
Case style: DIP04smd
External warehouse:
4255 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,2121 |
| Contacts configuration: | SPST |
| Coil voltage type [AC, DC]: | DC |
| Mounting: | PCB |
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Dimensions: | 6,4 x 4,78 x 2,9 mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols