i-Autoc SSR Relay  KSD480D5-L
Symbol Micros: P KSD480D5-L
Contractor Symbol:
Case : KSD
480VAC; 4-15VDC; 5A; Zero Crossing; 43,8 x 9,5 x 26,5mm; Single Phase; 4000VACrms; PCB; -30°C~+80°C;
Parameters
Operating current: 5A
Dimensions: 43,8 x 9,5 x 26,5 mm
Switched voltage: 480V AC
Control voltage: 4-15V DC
Type: SSR
Manufacturer: I-Autoc (KUDOM)
Manufacturer:: KUDOM Manufacturer part number: KSD480D5-L RoHS Case style: KSD
In stock:
0 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 36+ 72+
Packaging:
36/432
In stock:
0 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 3+ 10+ 20+ 40+
Add to comparison tool
Packaging:
20
Operating current: 5A
Switched voltage: 480V AC