WM629-12A-30-M
Symbol Micros: P WM629-12A-30-M
Contractor Symbol:
Case : WNT WM629-12A-30-M
12V; 1A; bracket; fuse 30A; 1,6W; 30A/14VDC; 12V; 1A; bracket; fuse 30A; 1,6W; 30A/14VDC;