DS1002-01-1x9V13-JK CONNFLY Precision socket
Symbol Micros:
P09SIP
Case : Rys.P09SIP
female; precise; 1x9pin, straight, pitch: 2.54mm, THT; turned contacts, round pins; gold plated, h=7.4mm, eqiv. SIP08
Parameters
| Number of pins: | 1x9 |
| Height [m]: | 4,1mm |
| Manufacturer: | CONNFLY |
| Spatial orientation: | Straight |
| Terminal pitch [m]: | 2,54mm |
| Mounting: | THT |
Manufacturer:: CONNFLY ELECTRONIC
Manufacturer part number: DS1002-01-1x9V13-JK RoHS
Case style: Rys.P09SIP
Datasheet
In stock:
600 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 10+ | 50+ | 300+ | 1200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2944 | 0,1880 | 0,1319 | 0,1121 | 0,1069 |
Manufacturer:: CONNFLY ELECTRONIC
Manufacturer part number: DS1002-01-1x9V13-JK
Case style: Rys.P09SIP
External warehouse:
29000 pcs.
| Quantity of pcs. | 300+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1069 |
| Number of pins: | 1x9 |
| Height [m]: | 4,1mm |
| Manufacturer: | CONNFLY |
| Spatial orientation: | Straight |
| Terminal pitch [m]: | 2,54mm |
| Mounting: | THT |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols