DS1002-03-1x26131 CONNFLY Precision socket
Symbol Micros:
P26SIP7
Case : Rys.P26SIP7
female; precise; 1x26pin, straight, pitch: 2.54mm, THT; turned contacts, round pins; gold plated, h=7.0/10.0mm, eqiv. ZL307-1X26
Parameters
| Number of pins: | 1x26 |
| Height [m]: | 7,0mm |
| Manufacturer: | CONNFLY |
| Spatial orientation: | Straight |
| Terminal pitch [m]: | 2,54mm |
| Mounting: | THT |
Manufacturer:: CONNFLY ELECTRONIC
Manufacturer part number: DS1002-03-1x26131 RoHS
Case style: Rys.P26SIP7
Datasheet
In stock:
50 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,6771 | 1,3380 | 1,1448 | 1,0294 | 0,9870 |
Manufacturer:: CONNFLY ELECTRONIC
Manufacturer part number: DS1002-03-1x26131
Case style: Rys.P26SIP7
External warehouse:
1935 pcs.
| Quantity of pcs. | 50+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9870 |
| Number of pins: | 1x26 |
| Height [m]: | 7,0mm |
| Manufacturer: | CONNFLY |
| Spatial orientation: | Straight |
| Terminal pitch [m]: | 2,54mm |
| Mounting: | THT |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols