M93C46-WMN6P
Symbol Micros:
PEE93c46wmn6
Case : SOP08
Serial EEPROM, 3-Wire/Microwire, 1Kbit (128x8b / 64x16b), 2.5÷5.5V, -40÷85°C
Parameters
| Supply voltage range: | 2,5~5,5V |
| Case: | SOP08 |
| EEPROM memory: | 128B |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Frequency: | 2,000MHz |
| Architecture: | 8/16-bit |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: M93C46-WMN6TP RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
3777 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2780 | 0,1484 | 0,1157 | 0,1046 | 0,1008 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: M93C46-WMN6P
Case style: SOP08
External warehouse:
2300 pcs.
| Quantity of pcs. | 50+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1262 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: M93C46-WMN6TP
Case style: SOP08
External warehouse:
7500 pcs.
| Quantity of pcs. | 5000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1008 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: M93C46-WMN6P
Case style: SOP08
External warehouse:
14550 pcs.
| Quantity of pcs. | 3800+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1008 |
| Supply voltage range: | 2,5~5,5V |
| Case: | SOP08 |
| EEPROM memory: | 128B |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Frequency: | 2,000MHz |
| Architecture: | 8/16-bit |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols