IS25LP032D-JBLE ISSI
Symbol Micros:
PEF25lp032d-jble
Case : SOP08
FLASH - NOR Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O, QPI, DTR 133MHz 8-SOP
Parameters
| Case: | SOP08 |
| Frequency: | 133MHz |
| Manufacturer: | ISSI |
| Supply voltage range: | 2,3~3,6V |
| FLASH memory: | 4MB |
| Architecture: | 8-bit |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Manufacturer:: Integrated Silicon Solution Inc.
Manufacturer part number: IS25LP032D-JBLE RoHS
Case style: SOP08
Datasheet
In stock:
85 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 90+ | 360+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9799 | 0,6501 | 0,5371 | 0,4852 | 0,4664 |
Manufacturer:: Integrated Silicon Solution Inc.
Manufacturer part number: IS25LP032D-JBLE
Case style: SOP08
External warehouse:
10765 pcs.
| Quantity of pcs. | 450+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9132 |
Manufacturer:: Integrated Silicon Solution Inc.
Manufacturer part number: IS25LP032D-JBLE-TR
Case style: SOP08
External warehouse:
164000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9132 |
| Case: | SOP08 |
| Frequency: | 133MHz |
| Manufacturer: | ISSI |
| Supply voltage range: | 2,3~3,6V |
| FLASH memory: | 4MB |
| Architecture: | 8-bit |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols