IS25LP032D-JNLE
Symbol Micros:
PEF25lp032d-jnle
Case : SOP08
Serial FLASH; Multi I/O Int.; 32Mbit (4M x 8-bit); 133MHz; 2,3V~3,6V; -40°C~105°C; Substitute: IS25LP032D-JNLE-TR;
Parameters
| Case: | SOP08 |
| Frequency: | 133MHz |
| Manufacturer: | ISSI |
| Supply voltage range: | 2,3V ~ 3,6V |
| FLASH memory: | 32MB |
| Architecture: | 4M x 8 |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
| Case: | SOP08 |
| Frequency: | 133MHz |
| Manufacturer: | ISSI |
| Supply voltage range: | 2,3V ~ 3,6V |
| FLASH memory: | 32MB |
| Architecture: | 4M x 8 |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 105°C |
| Number of I/O: | 4 |
| ETHERNET interface: | NO |
| SPI interface: | YES |
| ADC: | NO |
| CAN interface: | NO |
| DAC: | NO |
| Encryption: | NO |
| TWI (I2C) interface: | NO |
| UART/USART interface: | NO |
| USB interface: | NO |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols