IS25LP080D-JNLE
Symbol Micros:
PEF25lp080d-jnle
Case : SOP08
8-bit Memory IC; 8MB-FL; 2,7~3,6V; 133MHz; SPI; -40÷105°C; Odpowiednik: IS25LP080D-JNLE-TR
Parameters
| Case: | SOP08 |
| Frequency: | 133MHz |
| Manufacturer: | ISSI |
| Supply voltage range: | 2,7~3,6V |
| FLASH memory: | 1MB |
| Architecture: | 8-bit |
Manufacturer:: Integrated Silicon Solution Inc.
Manufacturer part number: IS25LP080D-JNLE RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
20 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,2390 | 0,9469 | 0,7820 | 0,6855 | 0,6525 |
Manufacturer:: Integrated Silicon Solution Inc.
Manufacturer part number: IS25LP080D-JNLE-TR
Case style: SOP08
External warehouse:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6525 |
| Case: | SOP08 |
| Frequency: | 133MHz |
| Manufacturer: | ISSI |
| Supply voltage range: | 2,7~3,6V |
| FLASH memory: | 1MB |
| Architecture: | 8-bit |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols