EN25QH16B-104GIP2A
Symbol Micros:
PEF25qh16bgip2a
Case : SO 8
Memory Flash, 16Mb, 2Mbx8, SPI, 104MHz,SO8 150mil
Parameters
| Case: | SO 8 |
| Frequency: | 104MHz |
| Manufacturer: | EON |
| Supply voltage range: | 2,7~3,6V |
| FLASH memory: | 2MB |
| Architecture: | 8-bit |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Case: | SO 8 |
| Frequency: | 104MHz |
| Manufacturer: | EON |
| Supply voltage range: | 2,7~3,6V |
| FLASH memory: | 2MB |
| Architecture: | 8-bit |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| ADC: | NO |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols