FM25640B-G
Symbol Micros:
PF25640b
Case : SOP08
FRAM 64Kbit Serial-SPI 5V Automotive 8-Pin SOIC FM25640B-GTR
Parameters
| Supply voltage range: | 4,5~5,5V |
| Case: | SOP08 |
| RAM memory: | 8kB |
| Frequency: | 20,000MHz |
| Manufacturer: | Cypress |
| Architecture: | 8-bit |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Supply voltage range: | 4,5~5,5V |
| Case: | SOP08 |
| RAM memory: | 8kB |
| Frequency: | 20,000MHz |
| Manufacturer: | Cypress |
| Architecture: | 8-bit |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| SPI interface: | YES |
| TWI (I2C) interface: | NO |
| ADC: | NO |
| CAN interface: | NO |
| DAC: | NO |
| ETHERNET interface: | NO |
| Encryption: | NO |
| UART/USART interface: | NO |
| USB interface: | NO |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols