LFXTAL026380BULK
Symbol Micros:
Q08.000 7.0x5.0 IQD
Case : QSMD-7.0x5.0
Quartz crystal; 8MHz; 50ppm; 16pF; 7x5mm; -20°C÷70°C Equivalent; LFXTAL026380REEL;
Parameters
| Frequency: | 8,000MHz |
| Dimensions: | 7x5mm |
| Case: | QSMD-7.0x5.0 |
| Manufacturer: | IQD |
| Capacitance: | 16pF |
| Operating temperature (range): | -20°C ~ 70°C |
| Frequency stability [ppm]: | 50ppm |
Manufacturer:: IQD
Manufacturer part number: LFXTAL026380REEL RoHS
Case style: QSMD-7.0x5.0
Datasheet
In stock:
87 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,6357 | 1,2144 | 1,0615 | 0,9861 | 0,9626 |
Manufacturer:: IQD
Manufacturer part number: LFXTAL026380REEL
Case style: QSMD-7.0x5.0
External warehouse:
22000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9626 |
| Frequency: | 8,000MHz |
| Dimensions: | 7x5mm |
| Case: | QSMD-7.0x5.0 |
| Manufacturer: | IQD |
| Capacitance: | 16pF |
| Operating temperature (range): | -20°C ~ 70°C |
| Frequency stability [ppm]: | 50ppm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols